Kursy weekendowe

Świetna opcja dla starszych dzieci i młodzieży, które chcą podnieść swoje umiejętności właśnie
w weekend. Kursy odbywają się w grupach 3-6 osobowych.

Cenimy sobie jakość i efektowność szkoleń, dlatego polecamy by szkolenia takie odbywały się w sposób cykliczny, np. co weekend. Kursy odbywać się będą w każdy weekend stycznia, lutego i marca 2020.

Kurs trwa 6 godzin, które podzielone zostały na sobotę i niedzielę.

GODZINY KURSÓW:

• KURS PORANNY: 9.00-12.00
  • KURS POPOŁUDNIOWY: 13.00-16.00
  • KURS WIECZORNY: 17.00-20.00

Co zapewniamy?

• 6 godzin szkoleń i animacji
  • Ciepły napój i odżywczą przekąskę w przerwie
  • Szkolenie w grupach 3-6 osób w zależności od poziomu zaawansowania
  • Uśmiechniętą i profesjonalną kadrę instruktorską
  • Koszulkę na czas szkolenia
  • Karnet w cenie szkolenia
  • Dyplom ukończenia kursu na zakończenie sezonu

Informacje dodatkowe:

• Zajęcia odbywają się na stoku na Słowacji ze względu na mniejszy ruch turystów, spokojniejszą atmosferę i przyjaźniejsze ceny karnetów dla klientów: https://goo.gl/maps/WFkg1W65KtRa7m9aA
  • Kurs odbywa się przy min. 3 osobach, jeśli nie będzie minimalnej liczby osób proponujemy szkolenia indywidualne.
  • W trakcie trwania kursu istnieje możliwość zmiany grupy pod względem umiejętności – decyzję o zmianie podejmuje instruktor prowadzący.
  • Posiadanie kasku jest obowiązkowe
  • Dojazd na miejsce we własnym zakresie – w przypadku, gdy jest to nie możliwe, szkoła narciarska jest w stanie zorganizować przejazd.

CENA: 240zł / osoba – 2 dni szkolenia narciarskiego

Podczas zapisów należy podać informację o stopniu zaawansowania dziecka:

• 0 – brak kontaktu z nartami
  • PODSTAWOWY – kilka lekcji, samodzielny wjazd wyciągiem, jazda łukami płużnymi
  • ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY – jazda skrętami ślizgowymi, początki jazdy na krawędziach
  • ZAAWANSOWANY – kurs w celu doskonalenia techniki jazdy