O szkole

Właściciel szkoły rozpoczął pracę jako instruktor w sezonie zimowym 2013/14, gdzie pod okiem wybitnych szkoleniowców zdobył solidny zasób praktycznych umiejętności. Od razu pokochał to co robi! Na bazie tych doświadczeń postanowił w 2019r. stworzyć własną szkołę o nazwie Hej. Jest to szkoła jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie, która powstała z miłości do śniegu i sportów zimowych.

Osoby działające w szkole Hej kierują się zasadami takimi jak: solidność, rzetelność oraz uczciwość.
To właśnie te cechy wyróżniają naszą wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która
z uśmiechem na twarzy pragnie zaszczepić w Tobie zapał do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu w zimowej aurze.

W naszej pracy dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego szkoła narciarska i snowboardowa Hej to idealne miejsce by odkryć pasję do sportów zimowych oraz by następnie z radością tę pasję rozwijać.